На Черкащині визначили лауреатів обласної премії молодим науковцям

Перспективних науковців та наукові колективи Черкащини відзначили обласними преміями. Цьогоріч десять представників наукової спільноти регіону стали лауреатами обласної премії молодим науковцям Черкащини.

Про це йдеться у спільному розпорядженні Черкаської обласної військової адміністрації та Черкаської обласної ради. Згідно з ним, премію присудили:

• Бреус Роксолані Василівні,
  • Демчук Іванні Михайлівні,
  • Желєзній Валерії Валеріївні,
  • Землянському Олегу Миколайовичу,
  • Карауш-Кармазіній Наталії Миколаївні,
  • колективу науковців Черкаського державного технологічного університету (Тарасенку Ярославу Володимировичу, Ладі Наталії Володимирівні, Лавданській Ользі В’ячеславівні, Прокопенку Валентину Андрійовичу),
  • колективу науковців Черкаського державного технологічного університету (Якушеву Олександру Володимировичу, Якушевій Оксані Вікторівні),
  • Компанійцю Олексію Вікторовичу,
  • Орловій Ользі Михайлівні,
  • Тягай Ірині Михайлівні.

Нагадаємо, означену премію заснували, аби підвищити престиж наукової діяльності в області, сприяти створенню позитивного середовища для розвитку науки, підтримки розвитку винаходів, мотивування найкращих молодих вчених до нових відкриттів.

Виплата премії, що становить 10 тисяч гривень, здійснюється з обласного бюджету.