На Черкащині викрили злочинну діяльність з виготовлення та реалізації алкогольних напоїв

Співробітниками ГУ ДФС у Черкаській області припинено злочинну діяльність організованої групи осіб, які займались виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв із подальшою їх реалізацією на території України.

У ході документування протиправної діяльності слідством було встановлено, що громадянин Вінниці організував підпільне виробництво горілчаних напоїв відомих брендів торгових марок: «Jack Daniels», «Bacardi», ТМ «Finladia», «Curvazie».

Для функціонування протиправного механізму організатор схеми залучив трьох виконавців, між якими розподілив рольову участь в ході виробництва та реалізації фальсифікованої підакцизної продукції по всім областям України.

Співробітниками задокументовано багаторазові факти реалізації вищевказаної продукції громадянам України за допомогою поштового оператора «Нова Пошта» із застосуванням функції «наложного платежу».

В результаті проведених заходів було виявлено та вилучено з незаконного обігу 18  260 літрів спирту та 6  793 літри фальсифікованих алкогольних напоїв розлитих в ємності «bag-in-box».

За результатами досудового розслідування 27.01.2020 повідомлено про підозру організатору злочинної групи та 3 виконавцям за незаконне виготовлення, зберігання та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Стрічка новин