На Черкащині тривають перевірки діяльності перевізників

В Черкаської ОДА наказом директора Департаменту інфраструктури та ЖКГ створили комісію, яка контролюватиме діяльність перевізників.

Представники комісії у Черкаській області перевіряють, чи перевізники дотримуються умов виконання договорів з перевезення пасажирів на міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

До складу комісії увійшли працівники відділу транспорту, та зв’язку управління промисловості, транспорту та зв’язку Департаменту інфраструктури та ЖКГ.

За результатами перевірки представники комісії виявили перевізників, які порушують умови договорів з перевезення пасажирів. Тому вони склали акт та підготували три претензії з вимогами усунути вказані порушення.

За інформацією Департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА