На Черкащині триває кампанія щеплення освітян

У Черкаській області триває активна кампанія щодо вакцинації працівників освіти. Наразі щепилися 70% освітян. Про це повідомила начальниця відділу дошкільної і загальної середньої освіти Управління освіти і науки Черкаської ОДА Людмила Гордуновська.

В області щепилися:

• у сфері дошкільної освіти – 74%;
  • у загальній середній освіті – 54%;
  • позашкільній – 90%;
  • фаховій передвищій – 40%;
  • вищій – 50%;
  • професійній (професійно-технічній) освіті – 35%.

«Щодня ці показники збільшуються. Плануємо до 1 вересня досягти рівня вакцинації – не менше 80%», – говорить Людмила Гордуновська.

Найбільше вакцинованих працівників освіти у Михайлівській територіальній громаді – 92%, а також Дмитрушківській ТГ – 80%.

Також Людмила Гордуновська зауважила, якщо на території України встановлять «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки, буде заборонено відвідувати навчальні заклади здобувачам освіти та проводити там масові заходи, якщо в закладі провакциновано менше 80% працівників.