На Черкащині пропонують до приватизації Косарський спиртзавод

Найпотужніший спиртовий актив на Черкащині – Косарського МПД (місця провадження діяльності) і зберігання спирту ДП «Укрспирт» пропонують до приватизації. Стартова ціна об’єкта – 49,4 млн грн. Аукціон заплановано на 1 листопада,

Об’єкт приватизації розташований на 9 земельних ділянках загальна площа яких  – 75,7339 га. Переможець прозорих торгів отримає у власність будівлі та споруди загальною площею 22251,6 м², а також приміщення магазинів у с.Косарі та у м.Сміла.

В.о керівника Косарського МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт» Юрій Войцехівський розповів, що вже рік як підприємство не працює, а в кращі часи було бюджетоутворюючим у Кам’янському районі і на ньому працювало більше 500 осіб. Підприємство спеціалізувалося на виробництві етилових спиртів вищого очищення «Екстра», «Люкс» та горілчаних напоїв, відомих під торговельною маркою «Холодний Яр» з виробничою потужність  3740 далі на добу.

Торік антисептики Косарського виробництва експортувалися до Туреччини, а зараз, щоб запустити виробництво потрібно не менше трьох тижнів, але найскладніше – це зібрати фахові кадри, які було втрачено під час простою підприємства.

Умови приватизації Косарського МПД передбачають дотримання вимог чинного законодавства у сфері регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, а також Програми реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки. На цьому наголосив в.о. начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Олександр Кива.

Детальніше про об’єкт: https://cutt.ly/pRg6Etu