На Черкащині прибирають державні дороги від снігу

На Черкащині сьогодні сніжить з 10 години ранку. Снігопад розпочався на заході Черкащини на території Уманського району. Аби забезпечити безпечний проїзд на автодорогах державного значення в Уманському районі зранку вже працює більше 10 одиниць спецтехніки. Проводиться превентивна обробка доріг протиожеледними сумішам, інформують у САД області.

Очікується, що впродовж дня снігова погода поступово накриє усю область. 23 грудня на Черкащині, за даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, прогнозується мокрий сніг та дощ, можливе налипання мокрого снігу, місцями по області можливе утворення ожеледі, на дорогах ожеледиця. Температура -2..-3º, у Черкасах 0..-2º.

Вночі 24 грудня по Черкаській області та у Черкасах на дорогах очікується ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).

Служби автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці. Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядних дорожніх підприємств наразі працюють у цілодобовому режимі, постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою 16 камер відеоспостереження.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкаської області просимо звертатись на номер диспетчера Служби автодоріг: +380472714534, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.