На автодорозі міжнародного значення в Уманському районі продовжуються ремонтні роботи

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький- Знам’янка км 576+388 – км 583+279 в Уманському районі.

Буде відновлено ділянку протяжністю 6,9 км, починаючи від села Оксанино Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю. Ремонтні роботи на цій ділянці розпочалися минулого року, а вже цього року будуть завершені.

Наразі проводяться роботи із розбирання існуючого дорожнього одягу та фрезерування старого зношеного покриття, влаштування поширення проїжджої частини дороги, заміна конструктиву та влаштування основи дорожнього одягу із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом. Також розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Новий конструктив дорожнього одягу складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також у рамках поточного середнього ремонту буде проведено такі види робіт:

– фрезерування старого зношеного покриття;

– влаштування водовідведення;

– влаштування поширення проїжджої частини автодороги;

– укріплення узбіч та влаштування прикромкових лотків;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування нового бортового каменю та металевого бар’єрного огородження;

– влаштування автобусної зупинки та пішохідного переходу з автономним освітленням;

– нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області