Молода христинівчанка розпочала професійний шлях на освітянській ниві

«З початком навчального року наближається професійне свято працівників освіти – День вчителя.Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших. Це не просто професія – це покликання. Вихованню і навчанню дітей можуть присвятити себе люди зі схильністю і любов’ю до цієї справи. Успіх педагогічної діяльності залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми», – прокоментував директор Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський.

На початку 2020 року до районної філії за допомогою у пошуку роботи звернулася молода христинівчанка Тетяна Вусата, яка закінчила заклад вищої освіти за спеціальністю філологія. Тетяна не мала досвіду роботи, проте мала велике бажання працювати за покликанням. А тому використовувала усі можливі джерела пошуку роботи: шукала самостійно, відвідувала службу зайнятості, складала резюме та розміщувала їх на різних інформаційних ресурсах, згодом розпочала навчання на міжнародній платформі Coursera з метою одержання сертифікату міжнародного зразка за напрямком підготовки «Бізнес. Англійська мова».

І не дарма, кажуть, що робота існує для тих, хто її шукає. Через пів року пошуків,дівчина досягла мети – отримала підходящу роботу. За направленням служби зайнятості Тетяна розпочала професійну діяльність вчителем іноземної мови в опорному закладі освіти «Христинівський ліцей».

Задоволена, щаслива, з посмішкою на обличчі навчає дітей англійській мові. Передає майбутньому поколінню набуті знання, а головне свою енергію, життєрадісність та любов до обраної професії.

«Вчитель – це той, хто дуже любить дітей і вчиться разом із ними! А кожен проведений урок – це прожите маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні», – ділиться враженнями молода освітянка.

Христинівська районна філія ОЦЗ

Стрічка новин