Множите українське і прославляєте на весь світ, – Ігор Табурець до працівників культури

Працівники культури та майстри народної творчості нині відзначають професійне свято. Подякував їм за відданість праці, за збереження української культурної спадщини та промоцію народних традицій начальник ОВА Ігор Табурець.

– Ви тримаєте наш культурний фронт, – відзначив він. – Ваша справа – надважлива і в мирний час, і у воєнний. Із вашим днем, працівники культури та майстри народного мистецтва! Вітання всім колективам Черкащини! Дякую за вашу творчість, за всі ваші ініціативи, благодійні концерти, вистави та аукціони на підтримку ЗСУ та постраждалих регіонів.

Принагідно очільник області подякував тим діячам культури, які цей день зустрічають на передовій.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: