Мистецька спільнодія: у Черкасах презентували нову виставку

Мистецтво об’єднує. Виставку «Птахи в народному мистецтві» представили в Галереї народного мистецтва, що в Черкасах. 

Її автори –  20 майстрів і майстринь Черкащини. Загалом вони експонують понад пів сотні робіт. Виставка стала однієї з подій національної спільнодії «Мистецтво, що об’єднує».  Вона проходить у межах  Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».  

– Українське мистецтво – це про нашу історію та ідентичність, – наголосила на відкритті виставки перша заступниця очільника області Наталія Кравченко. – А ще – це потужне джерело сили й енергії. Дякую майстрам області, що примножують наші цінності, підтримують традиції нашої області та країни в цілому. 

Презентація мистецьких робіт була інтерактивна. До неї долучилися юні художники.  Для них тут організували майстер-клас із декоративного розпису. Кожен учасник створював власний образ птаха.

– Сьогоднішній захід не лише про мистецтво, – зауважила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Шепіль . – А й про символи та традиції, навколо яких формується наша культурна історія.  Про обмін досвідом дорослих і юних митців, якісне дозвілля з друзями. Це ще одна нагода для наших дітей відволіктися хоч на мить від буднів війни. Це важливо. Це – про підтримку ментального здоров’я.

Виставка «Птахи у народному мистецтві» діятиме впродовж місяця.

Стрічка новин