Місцеві бюджети Черкащини від ліцензування отримали понад 23 млн гривень

Місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за дев’ять місяців 2020 року отримали 21 млн гривень. Також від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним 2,2 млн гривень.

Загалом за дев’ять місяців 2020 року ГУ ДПС області видало 2833 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 2218 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1148 ліцензій на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, з них 46 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 1102 ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки).

З актуальним реєстром діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  можна ознайомитися на сайті Головного управління ДПС у Черкаській області https://ck.tax.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.