Мінветеранів та МОЗ взаємодіятимуть для організації лікування, реабілітації та протезування українських Захисників

Мінветеранів спільно з МОЗ працюють над створенням оптимальної системи направлення ветеранів та постраждалих осіб внаслідок війни на лікування, реабілітацію та протезування, в тому числі за кордон. Цей процес передбачатиме розвиток мережі сучасних реабілітаційних закладів в Україні та взаємодії з іноземними медичними центрами.

Про це йшлося на міжвідомчій робочій нараді, яка відбулася за участю керівників профільних підрозділів обох міністерств.

«Даний процес буде координуватись Мінветеранів з Міністерством охорони здоров’я, з яким ми перебуваємо у щоденній комунікації, та у співпраці з міжнародними партнерами та національними неурядовими організаціями», – наголосила заступник Міністра ветеранів Інна Драганчук.

«Кожен захисник, який потребуватиме допомоги в лікуванні, реабілітації, протезуванні та забезпеченні допоміжними засобами, отримає допомогу в Україні або ж у випадку неможливості цього буде скерований за кордон для отримання відповідних послуг», – розповіла вона.

Найближчим часом буде створений логістичний штаб для формування та аналізу запитів на дану допомогу. Детальну інформацію щодо цього процесу незабаром буде розміщено на офіційних ресурсах обох відомств.

Стрічка новин