«Маємо не лише вирощувати, а й переробляти продукцію», – Олександр Скічко

Створення комфортного бізнес-клімату на Черкащині є одним із пріоритетних напрямів роботи обласної влади. На цьому наголосив голова ОДА Олександр Скічко під час робочого візиту у Звенигородський район.

Серед іншого, він побував на «Лебединському насіннєвому заводі» і «Авуар» LNZ Group.

«Черкащина – аграрна область. Але ми маємо не лише вирощувати, бути сировинною базою, а й переробляти продукцію. Бо це, зокрема, нові робочі місця та ресурс для розвитку громад. Тому для нас цінне кожне підприємство, яке вже працює за цим принципом», – сказав очільник області.

«Лебединський насіннєвий завод» спеціалізується, зокрема, на переробленні та фасуванні насіння кукурудзи. Потужність – понад 300 тонн на добу.

Натомість «Авуар» – новозбудований завод із виробництва заморожених овочів, фруктів та ягід. Тут працюють близько сотні робітників. У сезон залучають до 600. Причому можливість підзаробити мають і місцеві жителі. Цього сезону завод працював винятково на черкаській сировині (ягідна група).

«Такі успішні проєкти, що працюють в області, – це ще й позитивний сигнал для інших інвесторів. Ми ж зі свого боку й надалі створюватимемо комфортний бізнес-клімат на Черкащині», – зауважив Олександр Скічко.