Маємо бути готовими до всього, – Ігор Табурець на Уманщині

Алгоритми взаємодії всіх служб і підприємств, що забезпечують життєдіяльність громад мають відпрацювати в Уманському районі. Із урахуванням досвіду минулих кризових тижнів. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець під час робочої поїздки до району.

Особливий акцент на соціальну та критичну інфраструктуру, додав він.

– Маємо бути готовими до всього, – відзначив Ігор Табурець. – На цьому наголошую на кожній зустрічі з очільниками наших громад. Ми бачимо, як зараз поводиться ворог і які об’єкти атакує. А значить повинні належне реагувати. Сьогодні працював на Уманщині. Дав завдання відпрацювати алгоритми взаємодії всіх служб і підприємств, що забезпечують життєдіяльність громад району.

Загалом енергопостачання в районі поступово стабілізується. Як і по всій області, тут діють графіки погодинних відключень.

– Ми щоденно на зв’язку з “Укренерго”, – зауважив посадовець. – Окремо проаналізували ситуацію в місті Умань. Дякую всій громаді за витримку, а також колективам підприємств, які беруть участь у подоланні наслідків російської агресії, за роботу.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: