Майже 2 млн гривень сплатили порушники земельного законодавства на Черкащині торік

Протягом 2021 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 863 перевірки із питань дотримання вимог земельного законодавства. За результатами перевірок усього провели 185 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на більше як 2 млн 376 тис. грн. Із них добровільно сплачено 1 млн 957 тис. грн.

Під час своєї роботи фахівці обласного Держгеокадастру оформили матеріали адміністративних справ, склавши 271 протокол про адміністративне порушення. За цими фактами вжито заходів реагування, зокрема на порушників накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 67,7 тис. грн, із них добровільно сплачено 61,4 тис. грн.

За результатами здійснення державного контролю за дотриманням порядку визначення та відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв порушники відшкодували до бюджету втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв у сумі 181,9 тис. грн.

Також за підсумками перевірок направлено 112 клопотань до органів державної влади й органів місцевого самоврядування про приведення відповідно до законодавства ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області