Майже 1,7 млн грн надійшло до бюджетів Черкащини за адмінпослуги в земельній сфері

За п’ять місяців 2023 року спеціалісти Держгеокадастру Черкаської області спрямували до місцевих бюджетів 1 млн 689 тис. грн за надані адміністративні послуги. Найбільше – 1,6 млн грн – громадяни та юридичні особи сплатили за отримання відомостей із Державного земельного кадастру (12099 послуг).

Усього цього року Держгеокадастр Черкаської області надав 24313 адміністративних послуг, із яких майже 40% (9702 шт) – безоплатно. Серед безоплатних найпоширеніші послуги: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК (7520 шт) і внесення до ДЗК відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу – 1486 послуг.

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015  року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області