Людмила Кравченко поінформувала про спалахи коронавірусу в області

З початку епідемії на території області зареєстровано 11 спалахів COVID – 19. Спалахом хвороби є одночасне захворювання п’яти і більше осіб. Про це розповіла начальниця Черкаського обласного лабораторного центру Людмила Кравченко під час координаційної наради в ОДА.

На ТОВ “Черкаська м’ясна компанія” захворіло  6 людей,

ТОВ «ДРІММ ТЕКС» в Чигирині – 10,

ТОВ «Національна горілчана компанія» в селі Степанки Черкаського району – 5,

ПрАТ «Миронівська птахофабрика» в селі Степанці Канівського району – 84,

Бакаївський психоневрологічний інтернат в селі Бакаївка Золоніського району – 12,

Черкаське відділення ПрАТ «Київстар» – 14,

територіальний центр соціального обслуговування  «Надання соціальних послуг» Кам’янського району у селі Косарі – 7,

за місцем проживання сім’ї директора Центру надання соціальних послуг Руськополянської сільської ради – 6,

КП «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» в Каневі – 5,

КНП «Уманська міська лікарня» Уманської міської ради – 5,

КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер» – 10.

Щоб ліквідувати ці спалахи, на адресу цих підприємств та організацій обласний лабораторний центр направив пропозиції виконати постанови головного державного санітарного лікаря України, провести дезінфекційні та інші необхідні санітарні й протиепідемічні заходи.

Летальність на Черкащині від хвороби становить 1,6 %, показник смертності – 3,6 на 100 тисяч населення. Загалом летальні випадки зареєстровано у м. Черкаси, Умань, Золотоніському, Катеринопільський, Черкаському, Уманському та Смілянському
районах.

Як поінформувала керівниця Управління освіти Ольга Чепка, призупинено навчальний процес у 167 класах, захворіло 62 учні, вчителів та працівників – 63 особи, на самоізоляції – 3 630 учнів та 191 працівник.

Керівниця лабораторного центру закликала дотримуватися правил протиепідемічного захисту, аби уникнути розповсюдженню хвороби.