Лісівники Черкащини реалізували майже 20 тисяч ялинок

Протягом ялинкової кампанії держлісгоспами області реалізовано майже 20 тисячі ялин і сосон на загальну суму 1,95 млн грн. Середня ціна ялинок склала 101 грн. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Усі реалізовані ялинки були вирощені на спеціальних плантаціях або ж заготовлені у ході виконання лісогосподарських заходів з догляду за лісовими насадженнями.
Найбільше продано новорічних ялинок у Черкаському (4,9 тис. шт.), Смілянському (3,1 тис. шт.), Чигиринському (2,8 тис. шт.) держлісгоспах.
Лісівники Черкащини забезпечили головними атрибутами різдвяних та новорічних свят соціальні заклади та установи, що зверталися за допомогою, – дитячі садки, школи, дитячі навчальні центри.

В обласному управлінні діяв телефон «гарячої лінії», за яким усі бажаючі мали змогу детальніше дізнатися про реалізацію ялинок в лісгоспах та лісництвах, повідомити про лісопорушення.