Лікарняний форпост: як #ВеликеБудівництво змінило приймальні відділення на Черкащині

Нове обладнання, комфортні умови та доступність. Тепер так працюють приймальні відділення восьми опорних медзакладів Черкащини. Їх оновили за програмою Президента #ВеликеБудівництво торік.

Нині у приймальних відділеннях на новому обладнанні можна зробити комп’ютерну томографію, рентген чи УЗД. Усі послуги безоплатні для пацієнтів, які потрапляють до закладів охорони здоров’я за медичними показами.

Адреси приймальних відділень:

• Черкаська обласна лікарня: м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3;
  • Третя Черкаська міська лікарня: м. Черкаси, вул. Самійла Кішки, 210;
  • Смілянська міська лікарня: м. Сміла, вул. Героїв Холодноярівців, 82;
  • Уманська міська лікарня: м. Умань, вул. Шевченка, 50;
  • Золотоніська багатопрофільна лікарня: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 2;
  • Канівська багатопрофільна лікарня: м. Канів, вул. Успенська, 15;
  • Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Ярослава Мудрого, 120;
  • Звенигородська багатопрофільна лікарня: м. Звенигородка, вул. Героїв Небесної Сотні, 79.