Лариса Кошова відвідала STEM-центр, де навчаються та підвищують кваліфікацію педагоги області

28 січня у продовження ознайомлення з впровадженням STEM-технологій в закладах освіти області заступник голови ОДА Лариса Кошова відвідала STEM-центр, що функціонує на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Основною метою діяльності Центру є реалізація державної політики в освітніх закладах регіону з урахуванням вимог Закону України «Про освіту» щодо посилення розвитку наукового напрямку у навчально-методичній діяльності на всіх освітніх рівнях.

У рамках перебування у закладі Лариса Миколаївна мала нагоду ознайомитися з технічним оснащенням Центру, зокрема, спеціалізованими цифровими вимірювальними комплексами, адаптованими під якісно нові можливості та стандарти навчання, навчальними наборами LEGO та ін. Принагідно поспілкувалася з викладачами, які поширюють інновації на широкий загал освітньої спільноти.

Також в обласному інституті післядипломної освіти заступник голови ОДА відвідала кабінет початкової школи, ознайомилася з експонатами музею історії освіти Черкащини.

Стрічка новин