Кращі у бізнес-рейтингу: Кам`янський держлісгосп очолив ТОП-100 лісогосподарських підприємств України

Державне підприємство «Кам`янське лісове господарство» визнане лауреатом Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу  фінансово-господарських показників діяльності понад 1 млн підприємств України. Про це інформують в обласному управлынні лісового та мисливського господарства.

У рейтингу ТОП-100 серед державних і комунальних підприємств України у сфері «Лісозаготівлі» Кам`янський держлісгосп посів перше місце серед суб’єктів господарювання у номінації «Платоспроможність».  Також держлісгосп отримав перше місце серед суб’єктів господарювання Черкаської області за сумою місць 4-ох номінацій фінансової діяльності. На основі досягнень підприємству присвоюється статус «Лідер галузі 2020»,  що є свідченням високої ефективності управління ресурсами, надійності та професійності.

Перші чотири позиції вищезазначеного всеукраїнського рейтингу належать лісогосподарським підприємствам структури Черкаського ОУЛМГ. Адже окрім Кам`янського держлісгоспу, перші позиції рейтингу належать Смілянському, Уманському та Звенигородському держлісгоспам. Крім того, у ТОП-100 потрапили Лисянський, Канівський, Черкаський, Чигиринський та Корсунь-Шевченківський держлісгоспи.

Довідково:

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій – Союзу НБР. Уже 16 років визначає і популяризує провідні підприємства, які дотримуються принципів відкритості й добропорядності у своїй діяльності. Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи. Це об’єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо).

Перелік кращих компаній формується у результаті рейтингового аналізу фінансово-господарських показників діяльності. Комп’ютерна програма аналізує ключові показники ефективності бізнесу і за заданим алгоритмом ранжує підприємства. Таким чином, рейтинг — об’єктивна оцінка роботи.