Кожна міжнародна зустріч – це пошук можливостей для співпраці, – Ігор Табурець

Посилення міжнародної співпраці. Реалізація спільних проєктів. Про це в деталях йшлося на зустрічі начальника Черкаської ОВА з партнерами зі США. Зокрема, засновниками та топменеджерами низки кампаній. До комунікації долучився також голова Комітету Верховної Ради України з питань нацбезпеки Олександр Завітневич.

Як розповів Ігор Табурець, нині один із пріоритетів для області – розбудова інфраструктури реабілітації.

– Вона має стати системною, функціональною та допомагати якомога більшій кількості людей повернутися до повноцінного життя, – наголосив начальник ОВА. – І тут нам потрібні досвід і допомога партнерів. Далі – економіка. Акцент на переробку, розвиток промисловості. Черкаський бізнес зацікавлений у встановленні нових партнерств і створенні спільних підприємств.

У межах візиту для партнерів із США організовано В2В зустрічі з керівниками компаній Черкащини.

– Вірю, що ця комунікація в підсумку дасть практичні кейси, – сказав Ігор Табурець. – Кожна міжнародна зустріч – це пошук можливостей для співпраці. Спільних проєктів. Результатів для Черкащини.

Нагадаємо, в межах регіональної офлайн та онлайн-платформи «Діалог влади з бізнесом» на Черкащині проходять онлайн-зустрічі з місцевим бізнесом. Така комунікація націлена на вирішення поточних питань підприємців, задля масштабування комунікації та її системності.

Чергова зустріч запланована на четвер, 24 жовтня. Час проведення – 14.30.

Тема комунікації: Всеукраїнська платформа «Зроблено в Україні», програма «Національний кешбек» + питання.

Приєднатися до онлайн-зустрічі можна, заповнивши гугл-форму: http://surl.li/xzkumc. Опісля на вказану електронну адресу буде надіслано покликання для приєднання на платформі Zoom.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: