Контраварійне водіння: новий проект для Сил безпеки й оборони на Черкащині

На Черкащині стартував  новий проект – контраварійне водіння для Сил безпеки й оборони. Реалізує його Черкаська ОВА спільно з Центром безпечного водіння Pilot, Автомобільною Федерацією України. 

Головна мета контраварійного водіння – не потрапляти в аварійні ситуації. Або ж уміти з них виходити з мінімальною шкодою. Кожна група має по 4-6 занять із інструкторами. Далі – здобуті знання передаватимуть у своїх колективах. 

– Ясна річ, що для Перемоги нам потрібні якісне озброєння і техніка, – зауважив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Ще одна складова – якісна підготовка. І це стосується абсолютно всього. Ми з області регулярно спрямовуємо на передню лінію фронту автомобілі для наших оборонців. Там важлива кожна секунда для порятунку життів, вчасної евакуації, для успішного виконання завдань. Цей проект – якраз про відпрацювання потрібних навичок водіїв.

Засновник центру безпечного водіння Pilot Андрій Яроменко розповів, що першочергове завдання інструкторів – надати максимум практичних знань учасникам.

– Усе для того, щоб у разі конкретної ситуації водії могли швидко виконати роботу і 100% безаварійно, – пояснив він.

Заняття з контраварійного водіння сьогодні відвідує військовослужбовець Олександр. Розповідає, що хоч за кермом уже 18 років, проте знання, отримані на цьому курсі, надважливі. 

– Тут вчать того, що не можна побачити в якомусь відео в інтернеті чи дізнатися у звичайній автошколі, – додав він. – Приміром, вправа, як виходити із заносу. Я це робив інакше, а хлопці пояснили, як правильно. Безцінний досвід!

Більше – у відео:

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин