Комісія ОВА продовжує роботу з боржниками з виплати зарплати

На Черкащині триває робота над зменшенням рівня заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах та установах. Наразі в регіоні цей показник дещо зменшився. Утім рівень заборгованості лишається достатньо високим. На цьому наголосила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко на засіданні тимчасової комісії ОВА.

– Питання на постійному контролі, – зауважила вона. –  Працюємо системно та комплексно. Спільно із профільними підрозділами напрацьовуємо дієві  механізми  для забезпечення своєчасності розрахунків. Ідеться, насамперед, про добробут людей. Тому маємо з усією відповідальністю поставитися до цієї проблематики.

За інформацією на 20 травня, загальну суму боргу із виплати заробітної плати в області, порівняно до даних на 1 січня цього року, зменшено на 1,9 млн грн.

На нараді розглянули низку питань. Зокрема, присутніх поінформовано про вже вжиті заходи з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати за результатами інспекційних відвідувань. Також обговорено ситуації по конкретних підприємствах та організаціях.

Додамо, департамент соціального захисту населення ОВА здійснює щотижневий оперативний моніторинг виплат заборгованої заробітної плати. Підприємствам-боржникам надіслано листи про вжиття потрібних заходів.