Ключова увага сфері цивільного захисту, – Ігор Табурець про результати сесії облради

Внесення змін до бюджету та низки програм. Підсилення цивільного захисту, соцсфери й освіти. Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець розповів про головні рішення, ухвалені на черговій сесії обласної ради.

Які він зауважив, на порядку денному були питання життєдіяльності області.

– Окрему увагу приділено сфері цивільного захисту, – наголосив Ігор Табурець. – Зокрема, обсяг фінансування програми тероборони збільшено ще на 9 млн грн. Ці кошти будуть витрачені на придбання потрібного матеріально-технічного забезпечення. Перелік заходів програми теж розширили.

Мова про зміни в частині модернізації автоматизованої системи оповіщення, придбання засобів техпідсилення для ефективної роботи організацій техногенно-екологічної безпеки.

Окрім цього, в новій редакції виклали програму забезпечення захисників житлом. Тепер нею зможуть скористатися й ті, хто зараз обороняє нашу країну.

А ще – ухвалили зміни до комплексної програми медичного, соціального забезпечення, реабілітації захисників. Вони передбачають фінансування діяльності мультидисциплінарних команд для відновлення здоров’я військових та їхніх рідних.

Також підсилено сферу освіти.

– Зокрема, розподілили 14,8 млн грн державної субвенції на закупівлю засобів навчання, мультимедійного обладнання, облаштування кабінетів і підвищення кваліфікації педагогів у межах “Нової української школи”, – розповів Ігор Табурець.

Принагідно керманич області подякував обласній раді за конструктивну співпрацю.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: