Канівський центр ПМСД – один з найкращих закладів «первинки» в Україні

Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги увійшов у рейтинг 20 кращих закладів первинної медичної допомоги України за версією PUBLIC HEALTH AWARDS 2021, зайнявши почесне 2 місце. Сьомого жовтня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі міста Києва в рамках 30-ї Міжнародної медичної виставки Public Health-2021 відбулося оголошення результатів конкурсу.

Отримання відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS – 2021» є результатом щоденної наполегливої роботи дружної команди Центру на чолі з директоркою Наталією Горьовою.

Наталія Горьова отримала сертифікат на поїздку до Польщі від одного зі спонсорів відзнаки, а саме польсько-української компанії Medical FM, яка є одним із лідерів ринку аутсорсингу наших західних сусідів – групи IMPEL. Під час цієї поїздки Наталія Горьова ознайомиться з тим, як покращити процеси обслуговування в медичних закладах, як працюють нові технології очищення та що відбувається на ринку аутсорсингових послуг в Україні та Польщі, що пов’язує та поділяє українців із країнами Заходу.

Стати кращим Центром ПМСД зокрема допоміг грантовий проєкт USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» із розбудови комунальних закладів первинної медичної допомоги як центрів передового досвіду. Саме робота над реалізацією заходів гранту дала поштовх для подальшого розвитку та професійного зростання Канівського центру.

За інформацією Канівського центру ПМСД

Стрічка новин