IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»
Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?
Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запускає IV щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».
Цей конкурс покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати такої спільної роботи, необхідні для розвитку суспільства відповідальних громадян та незалежної, сильної та демократичної України.
За результатами конкурсу буде оприлюднено та поширено збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, зокрема і на сторінках усіх партнерів конкурсу. Про окремі історії ми створимо та поширимо відеоролики. А кожен із партнерів конкурсу додатково відзначить по одній історії, яка сподобалась йому найбільше.
Історії увійдуть у Збірник за такими категоріями:
- Допомога військовим;
- Гуманітарна допомога та реабілітація;
- Соціальні проєкти;
- Відновлення;
- Створення просторів;
- Освіта;
- Інформаційні кампанії та конкурси;
- Культура;
- Інше.
Тож якщо ви представник(ця):
🔹органу державної влади чи органу місцевого самоврядування
🔹організації громадянського суспільства
🔹бізнесу
та хочете поділитись досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якій взяли участь представники бізнесу, влади та організацій громадянського суспільства, розкажіть про свою історію у реєстраційній формі за цим посиланням до 5 серпня включно.
Щоб історія потрапила до збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:
✅ Ініціатива/проєкт відбулась за участі ОГС, бізнесу та органу влади;
✅ ініціатива/проєкт відбувалась упродовж 2024-го та/або 2023 року;
✅ інформація про втілену ініціативу/проєкт доступна у відкритих джерелах;
✅ ініціатива/проєкт мала вимірюваний результат.
Якщо ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: v.kudelia@cedem.org.ua, ФБ-сторінка.
Нагадаємо:
Цей конкурс щорічно проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
За інформацією МКІП України
-
17:59На Черкащині продовжують розбудовувати інфраструктуру реабілітації
В області працюють над створенням сучасної системи реабілітації. Нове відділення відкрили в одному з медзакладів Звенигородщини. Тут є все необхідне для пацієнтів: кваліфіковані фахівці, сучасне…
17:59 -
17:53«Доступні кредити 5-7-9%»: з початку року підприємці отримали 516 пільгових кредитів на 2 млрд грн
З початку 2025 року за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» підприємці отримали 516 пільгових кредитів на загальну суму 2 млрд грн, з яких від банків…
17:53 -
17:30«Моменти стійкості щодень»: в Черкасах запрошують на інтерактивну виставку
Для підтримки та психологічної рівноваги. У Черкасах відкрили інтерактивну виставку «Моменти стійкості щодень». На відкриття виставки завітала перша заступниця очільника області Наталія Кравченко, регіональна координаторка…
17:30 -
16:51На Черкащині актуалізують Стратегію розвитку області-2027
В області триває робота над оновленням Стратегії розвитку регіону до 2027 року. Днями відбулося засідання робочої групи під головуванням заступника очільника області Олександра Турченяка, на…
16:51 -
15:53«Зимова єПідтримка»: Уряд спрямував додаткові 5 млрд грн на реалізацію програми
Усі заявки, подані українцями на отримання допомоги за програмою «Зимова єПідтримка», будуть виконані. Уряд виділив 5 мільярдів гривень із резервного фонду держбюджету на реалізацію програми…
15:53 -
15:44ФДМУ: понад 11 млн гривень – сума переможних ставок на приватизаційних аукціонах
Минулого тижня команда Фонду державного майна України провела 6 успішних онлайн-аукціонів з приватизації на суму 11,10 млн грн. Всі торги проходили в електронній системі «Прозорро.Продажі».…
15:44 -
15:18Як дізнатися, до якого медзакладу передано вашу справу від МСЕК?
Міністерство охорони здоров’я України впроваджує нову систему оцінювання повсякденного функціонування особи. Це важливий крок у запровадженні прозорих та ефективних підходів до встановлення статусу інвалідності та…
15:18 -
14:26Як ВПО отримати субсидію на оренду житла?
В Україні з 29 січня запрацює новий механізм підтримки внутрішньо переміщених осіб – субсидія на оренду житла. Це частина Зимової підтримки – ініціативи Президента України…
14:26 -
13:56В Україні триває відбір фахівців із супроводу ветеранів війни за оновленими стандартами
Мінветеранів продовжує приймати заявки на участь у відборі на посади фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, відповідно до оновленого професійного стандарту. Кандидати на…
13:56 -
13:16Власна справа: 5,5 млрд грн інвестувала держава через гранти в розвиток малого й середнього бізнесу
Ще 471 українець став переможцем програми «Власна Cправа» за підсумками двадцять п’ятої хвилі. Вони отримають гранти на старт або розвиток бізнесу на 113 млн грн.…
13:16 -
10:23Які є соціальні послуги для військових і як їх отримати?
Українські захисники та їхні родини мають право на безоплатні соціальні послуги. Держава забезпечує військовослужбовців психологічною підтримкою, правовою допомогою та соціальним супроводом як під час служби,…
10:23 -
10:02Майже 2000 робочих місць для людей з інвалідністю облаштували роботодавці
129 млн грн компенсувала держава роботодавцям за облаштування робочих місць для майже 2000 працевлаштованих людей з інвалідністю у 2024 році. Черкащина - серед лідерів. Про…
10:02