IV щорічний Конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запускає IV щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Цей конкурс покликаний популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати такої спільної роботи, необхідні для розвитку суспільства відповідальних громадян та незалежної, сильної та демократичної України.

За результатами конкурсу буде оприлюднено та поширено збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади, зокрема і на сторінках усіх партнерів конкурсу. Про окремі історії ми створимо та поширимо відеоролики. А кожен із партнерів конкурсу додатково відзначить по одній історії, яка сподобалась йому найбільше.

Історії увійдуть у Збірник за такими категоріями:

• Допомога військовим;
  • Гуманітарна допомога та реабілітація;
  • Соціальні проєкти;
  • Відновлення;
  • Створення просторів;
  • Освіта;
  • Інформаційні кампанії та конкурси;
  • Культура;
  • Інше.

Тож якщо ви представник(ця):

🔹органу державної влади чи органу місцевого самоврядування
    🔹організації громадянського суспільства
    🔹бізнесу

та хочете поділитись досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якій взяли участь представники бізнесу, влади та організацій громадянського суспільства, розкажіть про свою історію у реєстраційній формі за цим посиланням до 5 серпня включно.

Щоб історія потрапила до збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:

✅ Ініціатива/проєкт відбулась за участі ОГС, бізнесу та органу влади;

✅ ініціатива/проєкт відбувалась упродовж 2024-го та/або 2023 року;

✅ інформація про втілену ініціативу/проєкт доступна у відкритих джерелах;

✅ ініціатива/проєкт мала вимірюваний результат.

Якщо ви маєте додаткові питання, звертайтесь до Володимира Куделі, менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права: v.kudelia@cedem.org.ua, ФБ-сторінка.

Нагадаємо:

Цей конкурс щорічно проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки  підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

За інформацією МКІП України