Ігор Табурець про відновлення ліцею

Крок за кроком на Черкащині відновлюють понищене ворогом. На Уманщині в розпалі ремонтні роботи з відбудови поруйнованого ліцею. Про перебіг ремонтних робіт на об’єкті розповів начальник ОВА Ігор Табурець.

– Цей ліцей на Уманщині зазнав значних руйнацій у перші дні великої війни, – нагадав він. – Будівельники взяли хороший темп. Покрівлю вже перекрили, демонтажі теж позаду. Внутрішні роботи – у процесі. Ми постійно на зв’язку як із підрядником, так і керівництвом громади. Контроль зусібіч. Пріоритетний проєкт. Бо він для наших дітей.

Очільник області додав, що у проєкті реконструкції також передбачили будівництво укриття. Його в ліцеї до того не було.

– Нині це вимога часу, – наголосив Ігор Табурець. – Задля безпеки дітей і вчителів. І можливості навчання офлайн. Його зведення теж триває.

Нагадаємо, відновлення ліцею відбувається спільно коштом. Зокрема, у межах Програми з відновлення України та з місцевого бюджету.

Процес відбудови навчального закладу постійно на контролі робочої групи “Прозорість і підзвітність”, що діє при Черкаській ОВА.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: