Ігор Табурець про ситуацію в Умані, де триває паломництво на Рош га-Шана

На ранок 14 вересня  до Умані вже прибули близько 22 тис. паломників на Рош га-Шана. Переважно з Ізраїлю, США та низки європейських країн. Про це  повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Як він зауважив, наразі ситуація в місті стабільна та контрольована.

–    Наші сили безпеки й оборони працюють у посиленому режимі, – додав Ігор Табурець. – Разом із українськими правоохоронцями службу в мікрорайоні паломництва вже несуть ізраїльські поліцейські.

Принагідно керманич області закликав як місцевих жителів, так і приїжджих бути максимально пильними, належне реагувати на повітряні тривоги, дотримуватись правил безпеки та не піддаватися на ворожі маніпуляції.

– Ми з вами вже знаємо, як росія любить плодити фейки, щоб виправдовувати свої злочинні дії, залякувати та провокувати, – зауважив Ігор Табурець. – Рецепт протидії незмінний: зберігати холодний розум, не панікувати та довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Нагадаємо,  з 11 по 21  вересня в Умані діє особливий режим в’їзду/виїзду, а також пересування містом. Докладніше – ТУТ.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

 

Стрічка новин