Ігор Табурець про ситуацію в області на 19 жовтня

З ночі Черкащина була під ворожим прицілом. Більшість атак наші оборонці відбили. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

За попередньою інформацією, загалом силами ППО та РЕБ-протидії знищено 41 БпЛА противника та 2 ракети. Однак є декілька влучань, а також наслідки через падіння уламків.

– Унаслідок масованого удару по Уманському району від отриманих поранень загинула жінка 1961 року народження, – розповів Ігор Табурець. – Її доправили до медзакладу у вкрай важкому стані. На жаль, лікарі вже були безсилі. Співчуття рідним і близьким!..

Водночас у Черкаському районі атаковано об’єкт критичної інфраструктури.

– Наслідки уточнюємо, – додав начальник ОВА. – Окрім того, “шахед” поцілив у складське приміщення приватного підприємства. Пожежу вже ліквідували. Один травмований. Від госпіталізації відмовився.

Окрім цього, у приватному секторі обласного центру уламками БпЛА пошкоджено вікна житлового будинку та в будівлі ДЮСШ.

Обстеження території триває.