Ігор Табурець про результати діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність»
При обласній військовій адміністрації продовжує діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність». Такі ж групи створені і при РВА. Про перші результати роботи розповів очільник області Ігор Табурець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Як він зауважив, робоча група моніторить закупівлі всіх розпорядників коштів. За такими критеріями, як: дотримання пріоритетності, ризики, публічний резонанс тощо. У межах своїх повноважень – реагує.
– Пріоритети витрачання коштів незмінні, – наголосив Ігор Табурець. – Це – підтримка ЗСУ та цивільного захисту, стабільне функціонування критичної інфраструктури, освітньої сфери, охорони здоров’я та соціального захисту. На це ми звертаємо особливу увагу.
На виконання протоколу попереднього засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» проведено аналіз пріоритетності видатків. Зокрема, тих, які в зоні відповідальності ОВА.
– За результатами ухвалено рішення щодо перерозподілу залишків субвенцій із державного бюджету на фінансування заходів Програми територіальної оборони та облаштування місць тимчасового проживання ВПО, – повідомив Ігор Табурець. – Усього ресурс, що перенаправляється, становить понад 30 млн грн.
Окрім цього, за підсумками засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність», що відбулось напередодні, робочою групою напрацьовано низку ініціатив.
Зокрема:
- ураховуючи публічний резонанс щодо поновлення тендерів на утеплення двох шкіл із нібито завищеними цінами в Черкасах: звернутися до Держаудитслужби з ініціативою провести перевірку;
- щодо закупівель Смілянського психоневрологічного інтернату: провести службове розслідування, звернутися до правоохоронних органів для реагування в межах їхньої компетенції.
– Ще раз наголошую: усі витрати мусять бути під особистим моніторингом керівників районів і громад, – зауважив Ігор Табурець. – Це – безумовна вимога нашого суспільства. Пріоритетність, контроль, підзвітність і прозорість – принципи для всіх розпорядників бюджетних коштів.
Принагідно начальник ОВА розповів про перебіг робіт із відновлення пошкодженої інфраструктури. За його словами, ці проекти також перебувають під постійним контролем робочої групи.
– Перший – відбудова багатоповерхівки в Умані, в яку у квітні поцілила російська ракета, – нагадав Ігор Табурець. – Наразі тут тривають демонтажні роботи, закупівля матеріалів. Наступний проект – реконструкція Паланського ліцею. Уже визначений переможець тендера. Триває процес підписання договору.
Окремо керманич області розповів про спрямування коштів місцевих бюджетів на оборонні цілі.
– На початок листопада на це передбачено понад 912 млн грн, – зауважив Ігор Табурець. – Із них – 273 млн грн спрямовано у серпні-жовтні. Дякую кожній громаді за позицію!
Докладніше – у відео:
Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:
-
14:30Зроблено в Україні: Покупці вітчизняної техніки та обладнання вперше отримають 15% компенсації її вартості
Міністерство економіки спрямувало понад 10 млн грн на часткову компенсацію (15%) вартості (без ПДВ) українських техніки та обладнання, придбаних від 22 жовтня до 1 грудня.…
14:30 -
14:22Уряд виділив додатково 400 млн грн на придбання житла ветеранам
Уряд виділив додатково 400 млн грн на придбання житла ветеранам у 2024 році, - повідомила міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова. - Додаткові кошти…
14:22 -
14:08Виставка “Різдвяна” в Художньому музеї Черкас
У Черкаському художньому музеї відкрили виставку "Різдвяна", на якій щороку демонструють роботи митців Черкащини до зимових свят. Про це повідомляють в управлінні культури та охорони…
14:08 -
14:06Із початку року в Україні проведено 467 органних трансплантацій
Черкаський клінічний онкологічний центр серед лідерів за кількістю трансплантацій гемопоетичних стовбурових клітин. Про це повідомляється в Міністерстві охорони здоров’я України. Щороку близько 5 000 людей…
14:06 -
13:32Епідситуація щодо грипу та ГРВІ у Черкаській області
У Черкаській області, за попередній тиждень з 16 по 22 грудня захворіли 4 547 осіб на ГРВІ, включно із COVID-19. Про це повідомляє Черкаський обласний…
13:32 -
11:55За 2024 рік грантову допомогу на розвиток садів та теплиць отримали 111 агровиробників на суму 477,2 млн грн
З початку 2024 року грантову допомогу на розвиток садів та теплиць від Уряду отримали 111 агровиробників. Загальна сума грантів склала 477,2 млн грн. З них…
11:55 -
11:02МЗС додатково спростило отримання консульских послуг для українців за кордоном
Кабінет Міністрів України ухвалив розроблену МЗС постанову «Про реалізацію експериментального проєкту щодо надання окремих публічних послуг та вчинення окремих консульських дій за заявами осіб, які…
11:02 -
10:21Друга стратегічна сесія з відновлення та розвитку макрорегіонів відбулася на Черкащині
На Черкащині відбулася друга стратегічна сесія з відновлення та розвитку макрорегіонів. Свої напрацювання та стан стратегічного планування презентували наша область, а також Вінниччина та Житомирщина.…
10:21 -
10:05Синоптики попереджають про туман та високу вологість
Надходження більш теплого та вологого повітря балканського походження збереже на Черкащині переважну хмарну з туманами погоду. Температурний фон підвищиться до 2-4º тепла. Про це повідомляється…
10:05 -
09:28Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 23 грудня
Остання тривога на Черкащині тривала понад дев'ять годин поспіль. У цей час у межах області знищено чотири ворожих БпЛА. Про це овідомляє начальник Черкаської ОВА…
09:28 -
09:18Дашборди ФДМУ: зручний інструмент для аналізу та моніторингу ринку державного майна
Фонд державного майна України удосконалює інноваційні цифрові сервіси – дашборди, які візуалізують в реальному часі динаміку орендних та приватизаційних процесів державного майна. Інструменти доступні за…
09:18 -
09:08Загальні бойові втрати противника станом на 23 грудня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.12.24 орієнтовно склали:особового складу ‒ близько 776090 (+1990) осіб,танків ‒ 9615 (+6) од,бойових броньованих машин ‒ 19885 (+15)…
09:08