Готуємося до старту нового опалювального сезону, – очільник області

В області планують увійти в опалювальний сезон вчасно та відповідно до погодних показників. Втім готуватися до його старту на Черкащині розпочали завчасно. На скільки область готова до початку опалювального сезону 2020-2021 повідомив голова ОДА Сергій Сергійчук на своєму телеграм-каналі.

– Перевіряємо підприємства паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єкти соціальної сфери області до початку роботи в опалювальному сезоні, – відзначає посадовець. – Це майже півтори сотні котелень, понад 3,7 тисяч житлових будинків, більше півтисячі шкіл та понад 400 дитячих садків, 785 закладів охорони здоров’я. Завершуємо останній етап гідравлічних випробувань теплових мереж.

за його словами, на сьогодні середній рівень підготовки підприємств області – 92 %, середній показник на цей час по Україні – 90%. Теплогенеруючі підприємства області забезпечені твердим паливом на 82 %. У запасах – 1940 тонн палива. Запаси вугілля на Черкаській ТЕЦ – 30 тисяч тонн. Договори для подальшого постачання вугілля також укладені.

– Важливим є питання розрахунків за спожите тепло, – додає посадовець. – За рейтингом НАК «Нафтогаз України», область посідає 6-те місце серед областей з найнижчою заборгованістю по Україні. Окремо зупинюся на “смілянському” питанні. Це було одне із першочергових завдань. 26 сесій поспіль депутатами не ухвалювалося рішення про фінансування. Проплати боргів відбулися, зриву опалювального сезону у місті Сміла вдалося запобігти! Питання підготовки до безпроблемного старту опалювального сезону на постійному контролі.

Стрічка новин