«Готовий бути «інвестнянею» для інвесторів», – Олександр Скічко

Черкащина відкрита до співпраці з інвесторами. Тут максимально спрощують усі бюрократичні процедури.

На цьому наголосив очільник області Олександр Скічко в інтерв’ю виданню «Укрінформ».

– Є імпульс від Президента – максимально спростити всі бюрократичні процедури для інвесторів, – пояснив він. – Є відповідний закон. Я, як голова ОДА, готовий бути для інвесторів «інвестнянею», не чекаючи його імплементації.Ми локально вже запустили це: максимально допомагаємо інвесторам в їхніх проханнях – документація, підключення до газу, електроенергії, отримання дозволів. Як це робимо? Запрошуємо за один стіл усіх ключових гравців і розподіляємо, хто що для прискорення інвестпроєкту має зробити. Є ситуації, коли приходить інвестор і жаліється, мовляв, до містобудівних установ вже пів року не можу достукатися. Допомагаємо, зводимо всіх, розмовляємо. Звичайно, так – у ручному режимі – не має бути. Але, щоб зламати систему, має пройти час. Мають змінитися принципи роботи. Тож поки що діємо паралельно: змінюємо систему та допомагаємо інвесторам.

Нині, за словами голови ОДА, в регіоні роблять акцент на переробній промисловості, створенні доданої вартості. Крім того, беруться розвивати індустріальні парки.

– Депутати ухвалили закон про індустріальні парки, і це створює для нас додаткові можливості, – каже Оолександр Скічко. – Маємо індустріальний парк у Золотоноші, але я доручив створити індустріальні парки в усіх чотирьох районах області.