Формуємо стійкість разом: в області провели захід для ветеранів і їхніх родин

На Черкащині продовжують працювати над розширенням ветеранських політик. Це стосується і організації заходів для відновлення ментального здоров’я.

Зокрема, сьогодні в обласному центрі провели відкритий турнір із боулінгу для ветеранів. Серед учасників також їхні рідні та члени сімей загиблих військовослужбовців.

– У процесі реабілітації ветеранів спорт є не лише засобом фізичного відновлення, але й важливою складова психологічного оздоровлення, – зауважила регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Шепіль. –  І цей захід саме про це. Взаємодія між фізичною активністю та психологічним благополуччям є ключовим елементом у процесі відновлення.  Розуміючи цю важливість, все частіше проводимо подібні заходи для ветеранів і членів їхніх родин.

Серед учасників заходу – ветеран Артем Лукашук. Говорить, що такі ініціативи згуртовують і сприяють отриманню позитивних емоцій.

– На Черкащині продовжуємо працювати над розширенням ветеранських політик, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Це пріоритетне завдання для нас. Зокрема,  спорт і психологічна складова мають стати міцним фундаментом для відновлення не тільки фізичного, але й ментального здоров’я. Тож продовжуємо масштабувати в регіоні роботу у цьому напрямі.

Довідково:

Спортивний захід організовано в межах проекту «Активні парки» Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи першої леді Олени Зеленської.  Під час нього також працювала Стежка ментального здоров’я та демонстрація роликів у межах комунікаційної кампанії “Ти як” “Досвід ветерана вартий поваги”.

Нагадаємо, в області створено онлайн-платформу ветерана «Черкаський вимір». Інформацію там постійно актуалізують та оновлюють.