Фонд держмайна заробив 143 млн грн на приватизаційних аукціонах минулого тижня

З 29 травня по 02 червня сума переможних ставок приватизаційних аукціонів Фонду держмайна сягнула 143 млн грн. У 16 аукціонах взяли участь 125 учасників, а завдяки конкуренції вартість активів зросла у понад 2 рази від стартової ціни.

Цього тижня у попиті здебільшого була приватизація нерухомості. Серед активів — будівлі ветлікарень у Львівській, Івано-Франківській та Чернігівській областях, будівля котельні у Чорноморську та недобудований цех на Житомирщині. Також нового власника знайшов Київський “Електронмаш”.

З 05 по 09 червня Фонд держмайна планує 17 приватизаційних аукціонів. Підприємцям пропонується придбати Білгород – Дністровський морський торговельний портбудівлю лікарні ветмедицини у Київській області, а також  судно 2006 року українського виробництва – нафтозбирач «Чистий».

Беріть участь в прозорих приватизаційних аукціонах та робіть внесок у Перемогу України, адже всі кошти, які залучає Фонд держмайна йдуть на підтримку Сил Оборони.

Детальніше про наступні аукціони Ви можете дізнатися на сайті privatization.gov.ua. Також ми публікуємо оголошення цікавих об’єктів приватизації у телеграм-каналі «Приватизація в Україні».