Евакуаційний потяг із Донеччини зустріли на Черкащині

Цієї ночі на Черкащині зустріли евакуаційний потяг із Донеччини. Цьогоріч він перший. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, тепер ще 114 вимушених переселенців знайдуть прихисток в Черкаській області.

– Родини з дітьми, пенсіонери, люди з інвалідністю, – розповів Ігор Табурець. – Їхні життя понищила росія, позбавивши дому. Наші соцслужби, рятувальники, партнери з обласної організації Червоного Хреста України, БФ “Право на захист” відразу включились у роботу. Надали потрібну допомогу, доправили до нових домівок. Ми, українці, своїх у біді не полишаємо!

Додамо, натепер Черкащина вже прихистила понад 94 тис. внутрішньо переміщених осіб. Це ті, хто лишився в області на постійне проживання.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: