Епідситуація щодо грипу та ГРВІ у Черкаській області

У 15 регіонах України зафіксована циркуляція вірусів грипу, що свідчить про їх широке географічне розповсюдження в Україні.

У Черкаській області за попередній тиждень захворіли 6 225 осіб на ГРВІ, включно з COVID-19. Із них 3 210 – діти.

Показник захворюваності на 6,3% менше, ніж тиждень тому, проте на 17% вище від епідемічного порогу.

Найвищі показники захворюваності на ГРВІ, зокрема COVID-19, відзначались у Черкаському та Золотоніському районах.

Кількість шпиталізованих з приводу гострих респіраторних інфекцій знизилась порівняно з попереднім тижнем майже на 14% і складає 331 особу.

Летальних випадків від грипу не зареєстровано.

Довідково:

Із початку епідемічного сезону на ГРВІ перехворіли 138 637 осіб, що на 27% більше, ніж за аналогічний період сезону 2022-2023 років.

За інформацією Черкаського обласного ЦКПХ