Ефективне використання державного майна обговорили у Черкаській ОДА

В Черкаській ОДА відбулося чергове засідання робочої групи з питань ефективного використання державного майна під головуванням заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Віктора Гусака. Участь в нараді взяли представники ФДМУ у Черкаській області і представники балансоутримувачів потенційних об’єктів приватизації.

На засіданні заслухали інформацію балансоутримувачів об’єктів державної власності, що не використовуються більше трьох років, а також об’єктів незавершеного будівництва, що можуть бути потенційними об’єктами приватизації.

За результатами засідання вирішено направити звернення до органів управління щодо надання згоди на приватизацію об’єктів держмайна. Крім того, запропоновано звернутися до органів місцевого самоврядування щодо передачі в комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва – «Проектування, реставрація, реконструкція археологічних об’єктів та будівництво музею археологічних культур Черкащини в с. Піківець Уманського району».

За інформацією Департаменту інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації