Другий в області: у Черкасах запрацював Центр рекрутингу

Центр рекрутингу української армії розпочав роботу в Черкасах. Це вже другий такий центр в області та 38 – в Україні.

Відкрили його у приміщенні міської ради.

– До мережі центрів по всій Україні вже звернулися понад 17 тисяч людей, – зауважив уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець. – Умотивовані та свідомі люди – основа нашої оборони. Ми відмічаємо, що з місяця в місяць кількість тих, хто звертається до наших центрів, збільшується. Ми ж працюємо над тим, щоб надавати вичерпний перелік вакансій у Силах оборони нашим кандидатам.

Нагадаємо, наприкінці серпня Центр рекрутингу відкрили в Умані. Відтоді туди по консультації звернулися більше сотні людей.

Довідково:

Центр рекрутингу української армії – проєкт Міністерства оборони України. У таких центрах зацікавлені у проходженні служби в українській армії можуть отримати вичерпні консультації від спеціально навчених фахівців і повний супровід упродовж усього «шляху рекрута». Тут створюють умови, щоб кожен обрав свою військову професію, а служба в армії стала покликанням, а не зобов’язанням.

Детальніше за тел.: 0630500535

Актуальну інформацію про центри рекрутингу шукайте на офіційному сайті: https://recruiting.mod.gov.ua/index.html