Доступність та якість послуг у сфері освіти: Черкащина – у лідерах

З показником у 100% Черкащина є лідером за напрямом «Доступність та якість послуг у сфері освіти» відносно частки закладів загальної середньої освіти денної форми навчання сільської місцевості, що використовують в освітньому процесі комп’ютерну техніку, підключену до Інтернету. Про це йдеться у моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2021 рік проведеного Міністерства розвитку громад та територій України.

Також наша область має найкращі показники щодо охоплення дітей дошкільною освітою: чисельність дітей у дошкільних закладах освіти у розрахунку на 100 місць, становить 81 особа.

Третє місце (показник 67,8%) Черкащина посідає за показником питомої ваги дітей, охоплених позашкільною освітою.

За показником частки випускників закладів загальної середньої освіти, які отримали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 160 балів і вище Черкаська область знаходиться на 5 позиції.

Моніторинг здійснено на підставі наявної інформації Мінрегіону, а також тієї, що лише частково надійшла від Мінінфраструктури, Держстату та Держенергоефективності. Також, при здійсненні річного моніторингу, було використано інформацію, надану Мінфіном та Держенергоефективності за підсумками 12 місяців 2021 року.

Стрічка новин