Доступні кожному: на Черкащині продовжують обстежувати громадські місця

В області триває моніторинг доступності об’єктів громадського користування. Цього разу перевіряли рівень інклюзивності громадських місць Черкас. Про це інформують у департаменті будівництва ОВА.

Зокрема, за участю членів робочої групи з розроблення та моніторингу плану заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в Черкаській області, а також представників громадських об’єднань осіб з інвалідністю та представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю обстежили:

• КНП «Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • Комунальне підприємство «Спортивний комплекс» Будівельник»;

За результатами моніторингового візиту на адресу Черкаської міської ради надіслано лист із рекомендаціями щодо розроблення плану-графіку усунення недоліків.