Дорожні ремонти. На Христинівщині розпочали ремонтувати дорогу Ягубець – Кузьмина Гребля

У Христинівському районі розпочали капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення О 241604 Ягубець – Кузьмина Гребля, км 0+000 – км 5+430 (окремими ділянками).

Ця дорога включена до першочергових заходів ремонтних робіт районної «Програми розвитку дорожнього господарства Христинівського району на 2019-2021 роки» та погодження з депутатами Христинівської районної ради.

Замовником робіт є Департамент будівництва облдержадміністрації. Виконавцем робіт приватне підприємство «Дорстрой».

Ремонт дороги розпочали згідно календарного графіку виконання робіт по об’єкту. Влаштування дорожнього покриття планується завершити до 1 жовтня 2020 року. Нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків, відповідно до укладеного договору, заплановано на 2021 рік.