До Дня журналіста нагородили переможців обласного конкурсу редакцій (фото)

Напередні Дня журналіста відзначили переможців традиційного обласного конкурсу редакцій друкованих, електронних ЗМІ та телерадіомовників . У 2020-му році на участь спрямували понад 40 заявок, загалом конкурсна комісія оцінила 300 матеріалів.

Переможців обирали у 4 номінаціях більшістю голосів комісії.

Цьогоріч конкурсну комісію оновили, зокрема до складу ввійшли продюсерка філії ПАТ “НСТУ” Черкаська регіональна дирекція Олена Баніна, голова ГО “Громадське телебачення: Черкаси” Олексій Хуторний, регіональний представник Інституту масової інформації  в Черкаській обалсті Захар Колісніченко, журналістка  відділу кореспондентської мережі ТОВ “СМЛ НОВИНИ” Ірина Цимбал, представниця Нацради з питань телебачення і радіомовлення України в Черкаській області Надія Горбаченко, голова Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України, голова правління національної спілки краєзнавців України Василь Мельниченко.

Переможці конкурсу-2020:

«Черкащина incognita».

І місце – комунальне підприємство „Телекомпанія Умань“

ІІ місце – товариство з обмеженою відповідальністю „Редакція газети „Черкаський край“

ІІІ місце – товариство з обмеженою відповідальністю „Інформаційне агентство „ВиЧЕрпно“

«Герої, які живуть поруч»

І місце – приватне підприємство „Медіа-центр „Надросся“

ІІ місце – товариство з обмеженою відповідальністю „Редакція газети „Уманська зоря“

«Громадянське суспільство»

І місце – філія публічного акціонерного товариства „Національна суспільна телерадіокомпанія України“ „Черкаська регіональна дирекція“

ІІ місце – Громадська організація „Черкаська інформаційна агенція 18000“

ІІІ місце – приватне підприємство „Медіа-центр „Надросся“

У номінації «КРАЩИЙ ЖУРНАЛІСТ РОКУ»   перемогу здобув Роман Кирей, заступник головного редактора газети „Черкаський край“, власний кореспондент газети „Урядовий кур’єр“.

Нагороди вручили голова Черкаської ОДА Роман Боднар та голова обласної ради Анатолій Підгорний.