Сервіси з надання адмінпослуг для ветеранів мають бути поширені по всій Україні

Необхідність масштабування таких ініціатив обговорили на нараді з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Зокрема, учасники зазначили, що наразі за принципом «єдиного вікна» для ветеранів працюють 952 Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше їх у Дніпропетровській, Рівненській, Закарпатській, Полтавській та Чернівецькій областях. Там успішно діють проєкти «Адмінсервіс «Ветеран» та «Я — Ветеран».

Крім того, обговорили можливість поширення «мобільних валіз» по Україні. Це мобільні пункти, які дають змогу надавати державні сервіси на виїзді.

Завдяки цим ініціативам ветерани та їхні сім’ї можуть швидко і зручно отримувати потрібні адміністративні послуги.

Віцепремʼєрка підкреслила, що впровадження таких адміністративних сервісів по всій Україні вкрай необхідне. Адже саме так вдасться забезпечити максимальну доступність необхідних послуг для ветеранів та членів їхніх сімей.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України