Держпродспоживслужба в Умані перевірила медустанови, які обслуговують прочан

Фахівці Уманського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області провели моніторингову перевірку пункту забору крові хасидів, «Emergency clinic», де туристам надають медичну допомогу, інфекційного шпиталю  та  медпункту Центру первинної медико-санітарної допомоги  на території компактного проживання та святкування прибулих до Умані прочан.

За результатами перевірки надали рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог та розробили механізм взаємодії служб.

Нагадаємо, за період серпень – початок вересня  приватна лабораторія, де обслуговуються хасиди,  провела  понад 460 ПЛР-досліджень,  на сьогодні отримали 10 позитивних тестів.

З Ізраїлю до Умані прибуло 2 лікаря, 3 молодших медичних спеціалісти та фармацевт, які підсилять команду медпрацівників, що дбають про здоров’я паломників. У своїй амбулаторії вони підготували сортувальне відділення, де виявлятимуть хворих з підвищеною температурою. Окремо організували роботу відділення для соматичних пацієнтів та хворих на  COVID-19. Останніх «швидка» «Іхуд Ацала» транспортуватиме до інфекційного шпиталю, що розгорнутий на базі одного із місцевих готелів.

Загалом  хасидів-паломників на території  проживання і святкування  Рош Га-Шана обслуговує 4 медзаклади, де трудиться 19 медпрацівників, та заклади охорони здоров’я Умані.

За інформацією ГУ Держпродслужби в Черкаській області