Державі повернули землі водного фонду поблизу Свидівоцької захисної дамби

Прокуратура Черкащини продовжує послідовні дії щодо захисту державних інтересів в частині збереження земель водного фонду та дотримання прав громадян на вільний доступ до водойм.

Так, Черкаський районний суд задоволив черговий позов прокурора про витребування спірних земельних ділянок та скасування державної реєстрації права приватної власності на 11 земельних ділянок водного фонду загальною площею майже 1 га, що розташовані поблизу Будище-Свидівоцької захисної дамби Кременчуцького водосховища р. Дніпро.

У суді прокуратура довела, що передача в приватну власності земель прибережної захисної смуги р. Дніпро відбулася з грубим порушенням порядку, встановленого земельним законодавством, обмежує доступ інших громадян до користування природними ресурсами, а тому є незаконною.