Держава компенсувала сільгоспвиробникам Черкащини за «технічні» оновлення майже 12 млн грн

Цього року на грудень-2019 та січень-вересень-2020 з державного бюджету на область передбачили 11,8 млн грн. Ці кошти спрямували для фінансової підтримки сільгосппідприємців. Зокрема на часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Загалом, як інформують у Департаменті агропромислового розвитку ОДА, подалися на участь за бюджетною програмою «Державна підтримка шляхом часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» 150 суб’єктів агропромислового комплексу Черкаської області. Вдалося закупити 240 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання на майже 57 млн грн.