Цьогоріч в області оздоровилися понад пів тисячі осіб з інвалідністю

Санаторно-курортне лікування – один з напрямків соціальної підтримки людей з інвалідністю Черкащини. На це з держбюджету спрямували 5,5 млн грн. Загалом цього року в області допомогли з оздоровленням 511 особам, відзначає директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало.

Вартість санаторно-курортного лікування становила від 7740 грн до 23450 грн залежно від категорії пільговика. Жителі області віддали перевагу санаторіям: «Мошногір’я» (Черкаська обл.), «Орізонт» (Одеська обл.), «Моршинкурорт» (Львівська обл.), «Дніпро-Бескид» (Львівська обл.), «ім. Пирогова» (Одеська обл.), «Кирилівка» (Запорізької обл.), «Борисфен» (Миколаївська обл.), «Бердянськ» (Запорізька обл.).

– На наступний рік відповідно до поданих заяв вже сформували потребу в санаторно-курортному лікуванні на рівні 2020 року, – додав посадовець. – Додам, що люди з інвалідністю Черкащини також проходять оздоровлення в санаторіях, підпорядкованих Мінсоцполітики. У них цьогоріч покращили здоров’я 153 особи з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства.

 

Стрічка новин