Цьогоріч бізнес отримав 70 млрд гривень доступних кредитів

За минулий тиждень близько 700 підприємців отримали кредити за урядовою програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на загальну суму 3,5 млрд гривень. Про це повідомляє Міністерство економіки.

Від початку дії програми, з лютого 2020 року, було видано 73 тисячі кредитів на 237,5 млрд гривень. А цьогоріч банки видали бізнесу 20 тисяч кредитів на 70 млрд гривень.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 60,4 млрд гривень та на антивоєнні цілі – 51,5 млрд гривень. Зокрема, аграрії отримали 37,4 млрд гривень кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, а торговельні компанії – 4,5 млрд гривень кредитів.

Найчастіше за програмою кредитуються підприємства, що працюють у сферах:

• сільського господарства (51%);

• торгівлі та виробництва (26%);

• промислової переробки (14%).

Участь у програмі беруть 45 банків.

За сумами укладених кредитних договорів лідерами серед регіонів є Львівська, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, Вінницька, Київська області та місто Київ.

За інформацією Урядового порталу