Цими вихідними в області ШеFest’ивалили

На батьківщині великого українського Кобзаря Тараса Шевченка в Моринцях цими вихідними відбувся фестиваль „ШеFest“. На Головній музичній сцені виступили гурти Go-A, Зграя, Нумер 482, Ot Vinta, Banderas Blues Band, Kalush, Один в Каное та Тінь Сонця. Підтримало проведення заходу й Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

На території фестивалю діяли понад 15 різноманітних локацій, як для дітей, так і для дорослих. Зокрема, дитяча галявина, художня галявина, ярмарок майстрів, фудкорт, наметове містечко, фольк-сцена, прес-центр, територія майстер-класів, Грін-рум, виставка картин, імпровізації, handmade та інші.

На Просвітницькій галявині відбулися гутірки, поетичні та музичні виступи українських науковців, письменників і громадських діячів, таких як: Брати Капранови, Василь Шкляр, Мирон Гордійчук, Лариса Ніцой, Ярослав Ференчак, Дмитро Лінартович, Сашко Лірник та Шпилясті кобзарі.

Окрім того, відбулися командні змагання Ше.Games а також прем’єра вистави “Шевченко. Остання любов” драматургині та режисерки Ольги Анненко.